Profil Lucia Vávrová na Facebooku

Hlasnite TU dajte pls Alizee-Moi Lolita

Ďakujem

Reklamy?HeRe
Sutaze

TWILIGHT

22. března 2009 v 8:51 |  Píšem....

TWILIGHT

Niečo o Robertovi:


Narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.
Keď chceš vedieť viac klik na CČ


Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nicholson.

Na konci roku 2008 (21/11) jste ho mohli vidět v novém filmu Twilight (Stmívání), kde si zahraál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena spolu s Kristen Stewart. Robert na konci téhož roku přijal nabídku v pokračování filmu Twilight (Stmívání) s názvem New Moon (Nový měsíc) opět jako Edward Cullen.

Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.


Niečo o filme:


Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk...

Obrázky:
Tu si môžete pozrieť film Súmrak:

http://www.pozeraj.eu/index.php?page=movie&name=stmivani-sumrak-twilight

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

O kom chcete článok?

Tokio hotel 6.7% (1)
O tebe 26.7% (4)
Jonas brothers 40% (6)
Rihanna 13.3% (2)
iné píš do komentárov 13.3% (2)

Komentáře

1 Janka xD Janka xD | 24. března 2009 v 20:20 | Reagovat

Twilight je super xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pixelky blogu:


Blog bol založený:21.03.2009